Pompy Ciepła Radom. Pompy Ciepła Kielce.

Montaż Pompy Ciepła Radom Kielce Warszawa

 
GastronKLIMA dostarcza nowoczesne rozwiązania w postaci instalacji pompy ciepła na terenie Radomia, powiatu Radomskiego, Warszawy, Kielc oraz województwa Świętokrzyskiego  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać, zaprojektować i wykonać montaż pompy ciepła w każdym budynku biurowym, użyteczności publicznej czy pompę ciepła w domu prywatnym nowobudowanym lub modernizowanym. Zajmujemy się kompleksową usługą oraz świadczymy doradztwo techniczne. Montujemy pompy ciepła typu split, pompy ciepła monoblok, jak i bardziej wymagające, rozbudowane systemy kaskadowe. Wykonamy w budynku kompleksowo wentylację z rekuperacją, instalację ogrzewania z pompą ciepła, instalację elektryczną, klimatyzację oraz fotowoltaikę. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań gwarantujących cichą pracę układu, energooszczędność, a także wysoką niezawodność. Wszystkich mieszkańców miasta Radom, miasta Kielce i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zakup pompy ciepła.                  
Wybierając współpracę z naszą firmą GastronKLIMA Masz pewność że montaż pompy ciepła Powierzasz firmie działającej na rynku od 2010 roku, posiadającej certyfikat i autoryzację producenta oraz serwis fabryczny na każdy zaproponowany przez Nas system pompy ciepła. Uprawnia to nas do wystawiania gwarancji, serwisowania pompy ciepła i ewentualnej naprawy pompy ciepła w przypadku wystąpienia nieprawidłowości pracy lub usterki. Posiadamy ponad 30 autoryzacji, jesteśmy serwisem Fabrycznym wiec gwarantujemy Państwu pełną opiekę serwisową zarówno na gwarancji jak i po gwarancji. Możemy zaproponować sprzęty wiodących producentów pomp ciepła jak: Mitsubishi, Daikin, Panasonic, Fuji, Fujitsu, LG, Samsung, Kaisai, Haier, Heiko, GE General Electric, GREE, Sinclair, Rotenso, Midea, Ande, AUX, Hyundai, York.

 

 

Nasza firma wykona Profesjonalny montaż pompy ciepła w Radomiu Kielcach i Warszawie

Gwarantujemy że ekipa montażowa posiada długoletnie doświadczenie, oraz Autoryzację producenta do montażu zaproponowanych pomp ciepła Profesjonalny sprzęt i doświadczony zespół to gwarancja dobrej jakości rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy przekonani, że zaproponowane urządzenia w pełni sprawdzą się w przestrzeni użytkowej. Dopasowanie pompy ciepła do zapotrzebowania cieplnego budynku zagwarantuje maksymalną wydajność, niskie zużycie prądu oraz satysfakcję użytkowników. Montaż pompy ciepła wyłącznie przez specjalistów. Instalacja hydrauliczna, chłodnicza, elektryczna oraz odpływu skroplin wykona na wysokiej jakości materiałach, co gwarantuje długoletnia bezawaryjną pracę. 

Oferujemy usługi montażu klimatyzacji także w innych miastach.