Klimatyzacja Radom. Klimatyzacja Kielce.

Montaż klimatyzacji Radom Kielce Warszawa

 
GastronKLIMA dostarcza nowoczesne rozwiązania w postaci instalacji klimatyzacji na terenie Radomia, powiatu Radomskiego, Warszawy, Kielc oraz województwa Świętokrzyskiego  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać, zaprojektować i wykonać montaż klimatyzacji w każdym budynku biurowym, użyteczności publicznej czy klimatyzacji w domu prywatnym. Zajmujemy się kompleksową usługą oraz świadczymy doradztwo techniczne. Montujemy zarówno pojedyncze klimatyzatory typu split, jak i bardziej wymagające, rozbudowane systemy typu VRF. Oferujemy klimatyzatory ścienne,  klimatyzatory kanałowe, klimatyzatory podstropowe, klimatyzację kasetonową, klimatyzację sufitową oraz klimatyzatory przypodłogowe. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań gwarantujących cichą pracę układu, energooszczędność, a także możliwość chłodzenia i ogrzewania powietrzem. Wszystkich mieszkańców miasta Radom, miasta Kielce i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zakup klimatyzacji.                  
Wybierając współpracę z naszą firmą GastronKLIMA Masz pewność że montaż klimatyzacji Powierzasz firmie działającej na rynku od 2010 roku, posiadającej certyfikat i autoryzację producenta na każdy zaproponowany przez Nas system klimatyzacji. Uprawnia to nas do wystawiania gwarancji, serwisowania klimatyzacji i ewentualnej naprawy klimatyzacji w przypadku wystąpienia nieprawidłowości pracy lub usterki. Posiadamy ponad 30 autoryzacji, jesteśmy serwisem Fabrycznym wiec gwarantujemy Państwu pełną opiekę serwisową zarówno na gwarancji jak i po gwarancji. Możemy zaproponować sprzęty wiodących producentów klimatyzacji jak: Mitsubishi, Daikin, Panasonic, Fuji, Fujitsu, LG, Samsung, Kaisai, Haier, Heiko, GE General Electric, GREE, Sinclair, Rotenso, Midea, Ande, AUX, Hyundai, York.

Nasza firma wykona Profesjonalny montaż klimatyzacji w Radomiu Kielcach i Warszawie

Gwarantujemy że ekipa montażowa posiada długoletnie doświadczenie, oraz Autoryzację producenta do montażu zaproponowanych klimatyzacji Profesjonalny sprzęt i doświadczony zespół to gwarancja dobrej jakości rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy przekonani, że zaproponowane urządzenia w pełni sprawdzą się w przestrzeni użytkowej. Dopasowanie klimatyzatora pod metraż i inne czynniki zapewni jego maksymalną wydajność oraz satysfakcję użytkowników. Montaż klimatyzacji wyłącznie przez specjalistów. Instalacja chłodnicza, elektryczna oraz odpływu skroplin wykona na wysokiej jakości materiałach, co gwarantuje długoletnia bezawaryjną pracę. 

Oferujemy usługi montażu klimatyzacji także w innych miastach.