Witam. Jesteśmy firmą wykonującą kompleksowe instalacje – montaż klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa przemysłowgo w mieszkaniach, domach, firmach, biurach, gabinetach, instytucjach użytku publicznego, pomieszczeniach gastronomicznych oraz obiektach komercyjnych, gdzie wymagane są uprawnienia, oraz doświadczenie. Czystość pracy, gotowość do szybkiego działania a przedewszystkim indywidualne podejście do każdego K L I E N T A liczą się ponad wszystko. Wykonujemy również opiekę serwisową oraz ewentualne naprawy zainstalowanych lub przejętych systemów klimatyzacji. Jeżeli posiadają Państwo klimatyzacje już zamontowaną możemy zająć się jej opieką serwisową. Każda klimatyzacja która jest obsługiwana przez naszą firmę ma zakładaną kartę instalacji oraz obsługi serwisowej gdzie zapisywane są najważniejsze parametry pracy, oraz specyfikacja czynności serwisowych. 

S e r d e c z n i e    z a p r a s z a m y    d o    w s p ó ł p r a c y.

Firma GastronKLIMA zajmuje się realizowaniem szeroko pojętej klimatyzacji i wentylacji komfortu oraz przyjaznych warunków dla otoczenia, w którym przebywają ludzie. W zakres naszej działalności wchodzą przede wszystkim sprzedaż, montaż oraz opieka serwisowa klimatyzatorów, zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych, restauracjach, salach weselnych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych, opierając się na urządzeniach wiodących producentów. Zapewniamy doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru urządzeń, szybki i profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie stawiają przed nami Klienci.  

Naszą ambicją jest prowadzenie firmy na maksymalnie wysokim poziomie. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klienta i prowadzenie działań marketingowych promujących wyroby serwisowanego sprzętu.

 Cele jakie sobie postawiliśmy na początku naszej drogi, to profesjonalne świadczenie usług w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa z zachowaniem elastyczności w stosunku do klienta. Stale powiększająca się grupa naszych klientów indywidualnych pozwala nam stwierdzić iż osiągnęliśmy ten cel.

 Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących światowych firm. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Jednocześnie stale podnoszone wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują jak najlepsze wykonanie zleconych projektów i zadań, co ma potwierdzenie w opinii naszych klientów i odbiorców.

Ogólny zakres naszych usług:

 – szeroka oferta w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe, centrale klimatyzacyjne)
– kompetentne doradztwo w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych a także pomp ciepła.
– kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, pomp ciepła
– modernizacje istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
– udzielanie gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy
– szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów
– prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego montowanych i obsługiwanych    urządzeń

 Posiadamy autoryzację takich firm jak: Kaisai, Fujitsu, FUJI, SAMSUNG, LG, SINCLAIR, SHARP, DAIKINI, MIDEA, ROTENSO, YORK, AURUTSU, HAIER, NEOHEAT, MITSUBISHI, PANASONIC, GREE.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy GastronKLIMA – specjalisty w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych ! 🏢🔥❄️💨🌞

Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji, pomp ciepła, wentylacji, rekuperacji i fotowoltaiki, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w doborze oraz profesjonalnym wykonaniu instalacji, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. 💪🔧

Dlaczego warto nam zaufać ?

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w branży, a każdy projekt traktujemy indywidualnie. Dbamy o jakość naszych usług oraz zadowolenie klientów. Jesteśmy również certyfikowanym wykonawcą, co gwarantuje wysoką jakość naszych instalacji. Na wszystkie nasze instalacje zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.🌟🔌💼

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie będziesz mógł porozmawiać z naszymi specjalistami i zapoznać się z naszą ofertą. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić Ci najlepsze rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową www.klimatyzacjaradom.pl .

Aktualnie posiadamy promocje montażu pompy ciepła, oraz promocję montażu klimatyzacji.

Czekamy na Ciebie!

#GastronKLIMA #klimatyzacja #pompyciepła #wentylacja #rekuperacja #fotowoltaika #specjaliściwbranży