SERWIS KLIMATYZACJI NAPRAWA KLIMATYZACJI

Nasza firma zajmuje się kompleksową opieką serwisową zainstalowanych systemów klimatyzacji począwszy od splita do profesjonalnych central klimatyzacyjnych. Jeżeli Twoja klimatyzacja nie działa poprawnie, lub chcesz dokonać przeglądu serwisowego prosimy o kontakt.

 

 

Świadczymy  usługi w zakresie przeglądów serwisowych, napraw bieżących, gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Oferujemy profesjonalny i autoryzowany serwis.

Dział serwisu reprezentują wysoko wykwalifikowani Serwisanci, posiadający szereg Certyfikatów handlowych i technicznych oferowanych urządzeń.
Służymy najnowszą wiedzą i profesjonalnym sprzętem technicznym, co gwarantuje szybkie wykonanie powierzonych nam zadań z najwyższą starannością. Naszą wizytówką są montaże urządzeń klimatyzacyjnych w  laboratoriach uczelnianych, aptekach, bankach, instytucjach publicznych, w dużych i małych przedsiębiorstwach, a także u Klientów indywidualnych, dla których jakość wykonanych czynności montażowych, stanowiło najważniejsze kryterium.
O trafnym wyborze urządzeń klimatyzacyjnych decyduje przede wszystkim jakość ich montażu, który traktowany jest jako jeden ze strategicznych elementów procesu obsługi Klientów.
Odpowiednie przygotowania sprzętu przed, jak i po okresie użytkowania, gwarantuje prawidłowe działanie urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - zarówno sezonowych, jak i pracujących przez cały rok. Dezynfekcja, odgrzybianie, czyszczenie, stosowanie preparatów antybakteryjnych przeprowadza się przy użyciu ekologicznych środków, posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty.
 
W ramach przeglądów serwisowych zapewniamy:
·         Sprawdzenie szczelności układu
·         Sprawdzenie instalacji elektrycznej
·         Sprawdzenie skraplacza ze względu na uszkodzenia i korozje
·         Pomiar temperatury wylotowej
·         Czyszczenie lub wymiana filtrów (filtr nie jest zawarty w cenie przeglądu)
·         Czyszczenie parownika
·         Czyszczenie skraplacza
·         Czyszczenie urządzenia środkami antybakteryjnymi-dezynfekcja
·         Odgrzybianie układu
       Ozonowanie klimatyzacji
·         Pomiar ciśnienia sprężania czynnika chłodniczego i ewentualne jego uzupełnienie (sam czynnik chłodniczy R410,R407c, nie jest zawarty w cenie przeglądu)
·         Sprawdzenie i ewentualne udrożnienie odpływu skroplin
·         Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego pod względem mocowań, korozji jak i uszkodzeń mechanicznych
·         Kosmetyka urządzenia.