O FIRMIE

Firma GastronKLIMA zajmuje się realizowaniem szeroko pojętej klimatyzacji i wentylacji komfortu oraz przyjaznych warunków dla otoczenia, w którym przebywają ludzie. W zakres naszej działalności wchodzą przede wszystkim sprzedaż, montaż oraz opieka serwisowa klimatyzatorów, zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych, restauracjach, salach weselnych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych, opierając się na urządzeniach wiodących producentów. Zapewniamy doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru urządzeń, szybki i profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie stawiają przed nami Klienci.  

Naszą ambicją jest prowadzenie firmy na maksymalnie wysokim poziomie. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klienta i prowadzenie działań marketingowych promujących wyroby serwisowanego sprzętu.

 

 Cele jakie sobie postawiliśmy na początku naszej drogi, to profesjonalne świadczenie usług w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa z zachowaniem elastyczności w stosunku do klienta. Stale powiększająca się grupa naszych klientów indywidualnych pozwala nam stwierdzić iż osiągnęliśmy ten cel.

 Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących światowych firm. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Jednocześnie stale podnoszone wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują jak najlepsze wykonanie zleconych projektów i zadań, co ma potwierdzenie w opinii naszych klientów i odbiorców.

    

Ogólny zakres naszych usług:

 

 - szeroka oferta w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe, centrale klimatyzacyjne)
- kompetentne doradztwo w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych a także pomp ciepła.
- kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, pomp ciepła
- modernizacje istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
- udzielanie gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy
- szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów
- prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego montowanych i obsługiwanych    urządzeń

 Posiadamy autoryzację takich firm jak: FUJI, SAMSUNG, SINCLAIR, SHARP, DAIKINI, MIDEA, ROTABERG, INDESIT oraz posiadamy w ofercie również takie firmy jak SANYO, PANASONIC, MCQUAY, LG, GREE, FUJITSU.

 

 

GastronKLIMA - gwarancja klimatu