KLIMATYZACJA ELECTROLUX

G W A R A N C J A  W  S T A N D A R D Z I E - 7 LAT !!!.

ATRAKCYJNE CENY WRAZ Z MONTAŻEM OD 3000zł netto !!!!!.

Nowoczesność, prestiż, oryginalność

W urządzeniach AirComfort zadbano o każdy szczegół: nowoczesne wzornictwo, profesjonalne rozwiązania oraz wyjątkową energooszczędność. Zastosowano w nich technologię inwerterową, która zapewnia mniejsze zużycie energii i dużą efektywność. Rozwiązanie to gwarantuje oszczędność rzędu 50% w porównaniu z urządzeniami bez tej technologii. Modele z serii EcoHeat są wyposażone w zimowy zestaw Winter Kit, dzięki któremu są wyjątkowo wydajne energetycznie nawet przy temperaturze -20°C, osiągając parametry klasy A++. Modele z pozostałych kolekcji mają podobnie wysoką efektywność. Nowe klimatyzatory Electrolux odznaczają się wydajnością w zakresie 9-24 tys. BTU w zależności od modelu. Ważnym elementem nowych urządzeń jest elegancki, wygodny w użyciu pilot zdalnego sterowania. Przyciski wszystkich najważniejszych i najczęściej wybieranych funkcji zostały umieszczone w centralnym miejscu, tak by łatwo można je odnaleźć.


Dzięki zaawansowanemu systemowi filtrów klimatyzatory dokładnie oczyszczają powietrze. Filtr Bio-HEPA ze środkiem bakteriobójczym pochłania kurz i ogranicza rozwój mikroorganizmów, filtr z aktywnym węglem niweluje przykre zapachy, natomiast jonowy filtr plazmowy zabija roztocza, alergeny oraz bakterie, tworząc czyste i zdrowe środowisko.

Wszystkie klimatyzatory Electrolux odznaczają się stylowym, nowoczesnym wykończeniem. Atrakcyjnym detalem jest biały wyświetlacz LED, który nadaje urządzeniom eleganckiego wyglądu. Bogaty wybór modeli oraz szeroki wachlarz funkcji poszczególnych urządzeń ułatwia dopasowanie odpowiedniego modelu do preferencji konsumenta.Konstruktorzy nowych klimatyzatorów zadbali także o to, by urządzenia pracowały cicho i przyjaźnie dla domowników. Głośność pracy na poziomie 22 dB nie będzie uciążliwa nawet podczas snu.


- Tryb pracy nocnej - 24dB
- Niskie zużycie energii - etykieta energetyczna A++
- Filtr Bio usuwa nawet najmniejsze cząsteczki
- Zegar (24 h) umożliwia zaprogramowanie urządzenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika
- Tryb pracy nocnej jest doskonały do ustawiania temperatury w sypialni
- Funkcja usuwania wilgoci
- Podłączenie przez ControlBox 24/7
- Funkcja Turbo: łatwy sposób na szybkie chłodzenie
- Tryb automatyczny: ustaw domyślną temperaturę chłodzenia pomieszczenia
- Filtr z aktywnym węglem - niweluje nieprzyjemne zapachy

Chłodzi, ogrzewa, usuwa wilgoć i oczyszcza powietrze w Twoim domu!

To urządzenie AirCare o niewygórowanej cenie jest klimatyzatorem, grzejnikiem i odwilgacaczem w jednym – usuwa również kurz, zanieczyszczenia i pleśń z powietrza!

Ekonomiczny i cichy sposób na chłodzenie i ogrzewanie w Twoim domu!

Ekonomiczny i cichy sposób na chłodzenie i ogrzewanie w Twoim domu!

Technologia inwerterowa zastosowana w tym klimatyzatorze pozwala maksymalnie ograniczyć zużycie energii potrzebnej do chłodzenia i ogrzewania domu.

Komfort w domu to także jakość powietrza

Komfort w domu to także jakość powietrza

Zaawansowany system filtracji w tym urządzeniu usuwa nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i bakterie, a także zapachy. Teraz powietrze będzie naprawdę świeże!