KLIMATYZACJA COOPER&HUNTER

 Klimatyzacja   Cooper&Hunter   znakomity wybór, najnowsza technologia, GWARANCJA 5 LAT - na całość urządzenia za rozsądną cenę

Szeroki wybór modeli łącznie z możliwością sterowania za pomocą WIFI oraz mocy. Zakres pracy nawet do -250C.

SYSTEM FILTRACJI NA ZIMNO PLAZMOWE

Plasma system filtracji na zimno posiada unikalne zalety:

  • aktywnie niszczy białka otoczki bakterii i wirusów;
  • eliminuje zapotrzebowanie na inne rodzaje filtracji;
  • przetwarza wszystkie rodniki w wodę i tlen;
  • tworzy mocną, kierunkowe, natężenie przepływu cząstek naładowanych i wolnych elektronów, tak że obejmuje całą objętość pokoju (bez pomocy wentylatora wewnętrznego);
  • nie rzuca kurzu, nikotyny, pyłki i inne zanieczyszczenia na suficie i ścianach, i montuje je.

Zasada zimnej plazmy filtra opiera się na oddziaływaniu z wielu ścieżek elektromagnetycznego, którego konstruktywne kombinacja daje jony wodorotlenkowe (HO2-) lub wodorotlenku osocza. Te aktywne cząsteczki reagują z błoną białkiem bakterii, wirusów i niszczy je, tworząc wodę. Podobnie, struktura rozpada się związki chemiczne (toluen, aldehyd octowy, formaldehyd), jak również zapachy i alergenów;

ELEKTRETOWY FILTR PRZECIWPYŁOWY

Filtr ten wytwarza się z polimeru o stałym magnesie i wybiera się najmniejszą pyłów i dymu. Electret jest izolacją
Materiał, że przez długi czas zachowania stanu polaryzacji od wpływów zewnętrznych, które doprowadziły do polaryzacji (lub za) izolatora, a utworzony w quasi-stałego pola elektrycznego wokół. 
skutecznie Filtr opóźnia małe cząstki kurzu, roztoczy ., dym tytoniowy, cząstki sierści zwierzęcej i inne mikroskopijne cząsteczki, które powodują reakcje alergiczne u ludzi 
Filtr nie wymaga częstej wymiany - efekt elektretowy trwa do 5 lat eksploatacji.

FILTR ANTYBAKTERYJNY TŁUMIK

Powlekanie przeciwbakteryjne pomaga niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, gronkowce i hamuje proliferację tych drobnoustrojów na filtrze. 
Filtr o strukturze komórkowej może uchwycić mikroskopijnych cząstek w zakresie wielkości od 0,1 mikronów, a stopień oczyszczania 95%.

NANO-TYTAN CATALYST FILTR ANTICHEMICAL

Bloki filtracyjne i usuwanie szkodliwych związków chemicznych i działa jako oczyszczacz zapachów i gazów, a także niszczy bakterie. 
Stały katalizator, dwutlenek tytanu, nałożony w postaci cząstek nanometrowych wymiarach, ma silne działanie utleniające.Szkodliwe związki chemiczne (formaldehyd, amoniak, siarkowodór, itp) wystawione na działanie światła są szybko rozkładane w nieszkodliwe składniki. 
Filtr może być użyty ponownie po regeneracji nasłonecznionym. Co więcej, jest absolutnie przyjazny dla środowiska.

KATECHINY FILTR,

Katechiny to substancja naturalna, zawarte w liściach herbaty, która ma działanie antybakteryjne. Hamuje wzrost bakterii zabija substancji rakotwórczych, takich jak gronkowce, paciorkowce, Salmonella i innych, z wydajnością 95%.

ANTI-ZAPACH FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM

Filtr z węglem aktywnym do struktury mikro-komórkowy, który absorbuje szkodliwych gazów, takich jak amoniak i siarkowodoru, a także wszystkich nieprzyjemnych zapachów. 
Filtr ten ma takie cechy, jak dużą prędkością i wysoką pojemność chłonną.