FUJI - SHARP - DAIKIN

Klimatyzacja Fuji

Klimatyzacja Fuji Electric to szeroki typoszereg klimatyzacji do sypialni, pokoi dziennych, a także do pokoi dziecięcych - od modeli ściennych z udoskonalonymi funkcjami oczyszczania powietrza, po ścienno-przysufitowe z funkcją automatycznego czyszczenia filtra. Klimatyzacja FUJI charakteryzuje także niskie zużycie energii i wysokowydajna praca.

 


 

Klimatyzatory Sharp

Oferta klimatyzatorów Sharp składa się z różnych modeli urządzeń zaczynając od klimatyzatorów split jak i multisplit, od jednostek montowanych na ścianie poprzez podłogowo-sufitowe, aż po nowej generacji jednostki wolnostojące, dzięki którym zawsze można wybrać rozwiązanie odpowiednie dla danego pomieszczenia. Mają za zadanie nie tylko chłodzić, grzać, ale również poprawiać stan zdrowia i komfortu użytkownika. Klimatyzatory Sharp zostały wyposażone w system PlasmaclusterTM Ion, dzięki któremu urządzenia posiadają o wiele więcej funkcji przyjaznych dla człowieka. PlasmaclusterTM generujący dodatnie i ujemne jony skutecznie zwalczają pleśń, wirusy, alergeny i nieprzyjemne zapachy w powietrzu. W połączeniu z Powerful Jet jony docierają wraz silnym strumieniem powietrza do wszystkich zakamarków klimatyzowanego pomieszczenia. Jego pozytywne działanie zostało potwierdzone wieloma certyfikatami uznanych instytutów zdrowia na świecie:

  • Zarodniki pleśni w 99%- Testy Ishikawa Health service Association
  • Wirusy grypy w 99%- Testy Kitasato Research Center of Environmental Science In Japan
  • Bakterie powodujące zakażenia szpitalne (MRSA)w 99%- Testy Kitasato Research Center of Environmental Science In Japan
  • Wirusy przenoszone drogą kropelkową w 99,5%- Testy Kitasato Research Center of Environmental Science In Japan
  • Działanie alergenów w 91%- Test Elisa wykonany na Uniwersytecie Hiroshima.

Klimatyzatory Sharp posiadają Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny!

 

Klimatyzatory Daikin

Port folio produktów Daikin oparte jest na czterech podstawowych "filarach": najwyższej jakości układy klimatyzacji bezpośredniego odparowywania, ogrzewanie powierzchni mieszkalnych i małych powierzchni komercyjnych z wykorzystaniem pompy ciepła, chłodzenie domów i zaopatrywanie ich w gorącą wodę, centralne ogrzewanie i chłodzenie, systemy chłodnicze średnich i niskich temperatur. Urządzenia przeznaczone są zarówno do zastosowań komercyjnych, przemysłowych, jak i prywatnych.

Firma opracowała swój własny czynnik chłodniczy i jest prekursorem wielu innowacyjnych urządzeń takich jak pompa ciepła, po raz pierwszy wprowadzona w 1958 roku, czy system VRV powstały w 1982 roku. Warto zaznaczyć, iż koncern Daikin jako jeden z nielicznych zajmuje się głównie produkcją urządzeń klimatyzacyjno-chłodniczych, gwarantując tym sobie pozycję lidera tej branży. Wachlarz produktów Daikin jest tak szeroki, że spełnia wszelkie oczekiwania Klientów, zarówno użytkowników końcowych, projektantów instalacji, dostawców i instalatorów.